Masterforex-V Akademija
Sužinok kaip uždirbti valiutų rinkose ?!
Intensyvus mini kursas apie kertinius MF TA elementus
Registruokis!
KAINA: Pagal Jūsų įvertinimą
DATA: 2020 m. liepos 20d.
TRUKMĖ: 1 savaitė (5 paskaitos)

PRISIPAŽINKITE SAU:

Ar Jums kada nors kilo klausimas, į kurią gi pusę šiuo metu juda trendas? Kur yra tas taškas, kurį kirtus taps vienareikšmiškai aišku, kad trendas prasidėjo arba apsisuko?
Ar žvilgtelėję į bet kokios valiutos grafiką galite iškart ir be dvejonių nustatyti, kokia yra tendencijos kryptis? Ar galite sau tiksliai paaiškinti, kas vyksta būtent dabar, ne istorijoje, o būtent dabartyje ?

Deja, dauguma į šį klausimą atsakys – “ne”. Žinau, matau, suprantu, kaip nustatyti trendo kryptį istorijoje, kai jau “šaukštai po pietų”, bet tikslaus ir vienareikšmiško supratimo, kas vyksta būtent dabar, neturiu.

Nuolat susiduriate su tokia problema? Tuomet kviečiame Jus į šį mini kursą

IKI REGISTRACIJOS PABAIGOS LIKO:

MOKYMUOSE SUŽINOSITE:

Kaip tiksliai nustatyti tendencijos pradžią?
Kaip tiksliai nustatyti kada tendencija sustos?
Kaip suprasti kad tai tik korekcija o ne apsisukimo pradžia?

DĖMESIO: tai yra pažintinis kursas. Kurso metu mes intensyviai išnagrinėsime eilę MF Techninės Analizės intrumentų, tačiau kad pilnai įsisavinti šiuos instrumentus reikalinga intensyvi praktika su priežiūra, kurią galite gauti užsiregistravus į "MF Advanced" 3 mėnesius trunkančius intensyvius mokymus su praktika.

REGISTRUOKITĖS:

Užpildykite žemiau esančius laukus
 

MINI KURSO FORMATAS:

Mokymai vyks online. Po registracijos suteiksime visas instrukcijas.

Kokia turi būti kurso kainą sprendžiate Jus. T.y. pasibaigus kursui Jus galėsite nuspręsti kiek šis kursas vertas ir sumokėti tiek kiek Jūsų vertinimu yra teisinga

Kurso metu bus suteiktos 5 paskaitos (5 paskaitų įrašai bus aktyvuoti ribotam laikui). Paskaitos bus aktyvuojamos kiekvieną vakarą 19:00 laiku

Dalyviams bus suteiktas prisijungimas prie uždaros grupės, kurioje vyks tolimesnis intensyvus bendravimas, namų darbų atlikimas ir nagriniejamų instrumentų aptarimas.

Kursą praves Povilas (pavlidze) - 10 metų patirtį turintis valiutų prekeivis